O Nas

ControlDog to niezwykła szkoła! To miejsce żyjące pasją do szkolenia psów oraz miłością do naszych czworonożnych przyjaciół. Jesteśmy po to, aby nauczyć Cię, w jaki sposób należy rozumieć Twojego psa oraz jak skutecznie i prawidłowo komunikować się z nim, aby Wasza współpraca przez wiele lat sprawiała przyjemność obydwu stronom.

A skoro już tutaj jesteś, to praktycznie pewne, że masz psa, a Wasza relacja nie przedstawia się do końca tak, jak byście tego oboje chcieli. A może masz szczeniaka i już od samego początku chcesz nauczyć siebie i psa prawidłowych wzajemnych relacji, aby wasze życie przez najbliższe kilkanaście lat było czystą przyjemnością? Dobrze trafiłeś, a my pomożemy Ci to wszystko osiągnąć – razem z Twoim psem, przy wspólnej zabawie, która sprawi, że Ty jak i Twój pupil staniecie się swoimi najlepszymi przyjaciółmi.
Zajęcia indywidualne dla psów (Warszawa i okolice) prowadzimy u klienta.

Hej, nazywam się Michał Santorski i zajmuje się szkoleniem psów sportowych, oraz konsultacjami behawioralnymi z naszymi czworonogami. Swoje doświadczenie czerpałem od najlepszych polskich instruktorów, oraz najlepszych szkoleniowców z zagranicy min. Maria Brandel, Siv Svedsen, włoszką Silvią Cacciatore czy mistrzyni świata Obedience z 2016 roku Oili Huotari. Jestem szczęśliwym posiadaczem psa rasy BorderCollie o imieniu Falko. Od jego pierwszych tygodni przygotowuje go do startów w zawodach Obedience. Naszym największym sukcesem jest start na międzynarodowych zawodach Joop De Reus Cup 2016, gdzie wśród europejskiej czołówki zajęliśmy 5 miejsce. W wrzesniu 2017 roku wygraliśmy również Mistrzostwa Polski w Obedience (kl.2) - (sportowe posłuszeństwo) zajmując pierwsze miejsce, zdobywając złoty medal. 
Nasze poczynania możecie śledzić na facebooku!